Hakkımızda

2019 yılında faaliyete geçen İstanbul’un Pendik ilçesinde faaliyet gösteren Show-room ve atölyemizde asıl faaliyet alanımız olan Koleksiyonerlere de hitap eden Damla Kehribar, Osmanlı Kehribar ve Osmanlı Benzetmeleri, Sıkma Kehribar, Ateş Kehribar, Deve Kemiği, Bufala Boynuzu, Koç Boynuzu, Oltu Taşı, Kuka Çeşitleri, Katalin , Gümüş ve Doğal TaşTesbiler, İmame imalatı

( Nakkaş imame işçilik, Kelem işçilik, Sistemli tesbih dizme ), Tesbih imalatı, imame tadilat ve gümüş takı kolleksiyonu, takı ve aksesuar satışı gerçekleştiren bir mağazayız .

BİZ KİMİZ ?

1980 yılının Bolunun Göynük ilçesinin Alan Köyünde dünyaya gelen EmineÖZSEYMAN 2 çocuk annesidir. 2019 yılına kadar hayatında bir çok zorluğun üstesinden gelmiş çocuklarına her daim hem anne hem de baba olmuştur. Özellikle ülkemizde ve tesbih imalatında öncü olan ülkelerde erkek işi olarak genellenmiş bir dalda kendini geliştirip, Kurucusu olduğu Osmanlı Kehribar1453 markasının adını, Türkiye’de ilk kadın imame işçilik ustası olarak, bir kadın girişimci olarak duyurma amacı ile çıktığı bu yolda kısa zamanda pek çok başarıya imzasını atmıştır. Meslek hayatına ilk girişi imame tadilatı yapıştırma işlerini yaparak başlayıp zamanla kendini geliştirip özel sipariş üzerine koleksiyon hazırlamaya başlamıştır.